Kontakta oss

Vi är alltid pigga på att att träffa nya vänner; uppdragsgivare, samarbetspartners, frilansare och andra trevliga människor som kan vidga vårt universum.

Vi älskar att röra på oss men också att få besök på vårt kontor i Vasastan i centrala Stockholm. Välkommen!

AHA Produktion

Roslagsgatan 34
113 55 STOCKHOLM
Tfn växel 08-457 45 30
info@ahaproduktion.se

Följ oss gärna på sociala medier

blankis-4866-3

Har du ett filmprojekt på gång?

Hanna Blanksvärd

Kund- & marknadsansvarig
0707 536 925
hanna.blanksvard@ahaproduktion.se

AHA bilder-4364

Ekonomi, HR & samarbeten:

Hanna Nilsson

VD & byråchef
0708 971 616
hanna.nilsson@ahaproduktion.se

Jonathan Bergqvist

Filmare & Redigerare
0703 29 59 88
jonathan.bergqvist@ahaproduktion.se

Anna Widmark

Exekutiv producent (föräldraledig)
0706 974 647
anna.widmark@ahaproduktion.se

Jens Cronheim

Producent (föräldraledig)
0709 81 69 01
jens.cronheim@ahaproduktion.se

Viktor Tornfors

Motion designer
viktor.tornfors@ahaproduktion.se

Hanna Blanksvärd

Kund- och marknadsansvarig
0707 536 925
hanna.blanksvard@ahaproduktion.se

Hanna Nilsson

VD & byråchef
0708 971 616
hanna.nilsson@ahaproduktion.se

Stefan Mathiasson

Redigerare
stefan.mathiasson@ahaproduktion.se